Hesap Oluşturun

Kayıt

Neden Ücretsiz

 

           MotoPazar.net olarak son kullanıcıların motosikletlerini rahat bir şekilde satabilmesini ve aynı şekilde kullanıcı olmak isteyen motosiklet severlerin aradıkları motosiklete kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla oldukça esnek bir ilan politikası izlemek niyetindeyiz. Bilindiği üzere araç alış ve satışlarında internet fiziki pazarların önüne geçmiş durumda ve gün geçtikçe bu sanal pazar daha da büyümektedir. 

           Son kullanıcıların karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi kendilerine sunulan sınırlı ilan hakkı ile ilanlarını kısa süreliğine de olsa ücretsiz bir şekilde yayımlayarak motosikletlerini satmak istemesi ve bu satışın gerçekleşmemesi durumunda ya ücret ödeyerek ilanını yayımlamaya devam etmesi yada ilanını yayımdan kaldırmaya karar vermesidir. 

           MotoPazar.net olarak bu sınırlandırılmış ilan hakkını ortadan kaldırmak ve satıcıya özgür bir üyelik hakkı sunarak motosikletini satmasını sağlamayı hedefliyoruz. Üstelik bunu 1 değil 2 adet ücretsiz ilan hakkı ile yapmayı istiyoruz, çünkü biliyoruz ki bazı motosiklet kullanıcıları 2 veya daha fazla motosiklet sahibi olabiliyor. İlanınızın süresi dolduğunda bile tek yapmanız gereken ilanınızı yeniden oluşturmak ve onay sürecinden sonra ücretsiz yayımlamaya devam etmek, hepsi bu.